Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.

Йохохо и бутилка ром. ^^

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
Top posters
Лидия Скайлър

Катрин Сейдж

Sarah Evans

Ася

Rouz McQueen.

Фрея Балтимор

Лея Дауни.

Даниел Камерън

Дрейвън

Валъри Питърсън

Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Лея Дауни.
Модератори
✝ Violet.
Rouz McQueen.
Visitors
Плейлист

Affiliates

Share | 

Създаване на пират

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Captain Jack Sparow
Пират
Пират

Лик : Johnny Depp
Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на пират    Сря Авг 15, 2012 2:46 pm

Интервюиращ: Предсавяме ви Джак Спароу
Аз: "Вдигам си ръката, като съм изпънал показалец и с горд тон казвам" - Капитан Джак Спароу!

И: Кога реши да станеш пират?
Аз: Значи.. аз съм на двадесет и седем години и си спомням, че не съм решил да стана пират.. такава е била съдбата ми.. аз съм бил роден като пират..

И: Сподели ни нещо за себе си. Нещо лично?
Аз: Ами.. какво да ви кажа. Аз съм пират-капитан и обичам рома, златото, корабите, жените и.... а да.. и съм зодия Риби!

И: Какво ще кажеш за държанието си. Как се държиш пред другите хора.
Аз: Арр... аз съм типичен пират. Обичам златото.. обичам корабите.. обичам моя кораб и.. обичам екипажа си - леко присмиване в знак на лъжа, защото бих продал екипажа си за всичко стига аз да имам изгода. - Какво друго да ви кажа. Никога не съм се замислял за нещо освен за това, че съм велик. Казвам ви.. вие сте късметлии, че говорите с мен, но няма да казвам нищо повече освен, че.. след малко това интервю свършва.. трябва да се състезавам с Барбоса за едно съкровище.. дълга история.. ще я прочетете в някоя книга или ще я гледате на филм.. Айде наздраве.. - надигам чашата, но плюя течността - каква е тая гадост.. къде е рома? Някой да даде Ром!

И: Как си представяш себе си, когато чуеш името Джак Спароу
Аз: Капитан Джак Спароу.. и как се представям.. как стоя на руля на моята "Перла" вятъра вее плитките ми коса, триъгълната ми шапка, която ако изгубя ще е много лошо, в косата си имам една златна монета, която доказва че съм капитан на най-великия пиратски кораб, имам зъб от динозавър, който ми е подарък от една вуду вещица, която спасих когато бях на осем, но тогава дори не съм знаел, че ще стана пират. На дясното си ухо имам обица, която е под действието на магия, която ме защитава от лоши поличби, а тази клечка в косата ми е... ами.. а.. тя е знак на това, че съм победил хиляда.. не .. десетхиляди човекоядци на един остров.. и то с голи ръце.. Това са малко от историите за капитан Джак Спароу. Да продължим нататък.. та.. стоя си аз на руля облечен в чисто бялата ми риза, която едва задържа мускулите ми, на колана си имам пистолет.. с един коршум, защото с него.. с него ще завладея света, а от другата страна е сабята ми.. сабя, с която когато съм бил на пет.. или десет не помня точно кой месец след разждането ми аз съм я извадил от скала и всички от селото са запомнили този момент. Дори са искали да ме провъзгласят за кмет, но.. аз съм бил скромен и съм отказал.

И: Разкажи ни историята на Джак Спароу
Аз: Сега ще ви разкажа историята на КАПИТАН Джак Спароу. Та.. всичко започна преди много, много, много.. много години, когато бях бебе.. дете.. абе.. отдавна и така.. Бях на брега на.. ами.. на брега и видях един кораб.. огромен, черен.. с черни платна.. и реших.. какво да правя в забутаното село. Аз искам свобода. Просто да се освободя и за това.. се качих на кораба, но.. не ми се получи това, което исках и станах мияч.. караха ме да мия пода и такива работи, докато не реших да направя бут. Бях на около тринадесет и със сабята, която извадих от скалата като малък аз превзех кораба. И така аз станах пират.. от тогава аз се движа във морскире среди. Победил съм Барбоса, който беше безсмъртен, спасих се от кракена и страховития Дейви Джоунс, а да... и отидох на края на света... след което се върнах обратно.. какво друго имаше, а да... победих черната брада и.. ами.. това е част от цялата история, но ако искате да знаете повече за Джак Спароу.. елате в екипажа ми!

А относно това как пристигнах на острова.. еми.. завързах две костенурки за краката си.. с помоща на човешки косми и.. воала.. озовах се тук..

И: Имаш ли да кажеш нещо допълнително
Аз: Да.. Вие ще запомнете този ден, като деня в който аз.. Капитан Джак Спароу.. се регистрирах тук!

И: А може ли твоя снимка?
Аз: Може.. ама е малко размазана.. Аз съм този.. най-отпред.. дето е на фокус.. видяхте ли ме ?

И: А кой си ти всъщност?

Аз: Капитан Джак Спароу.. истинския капитан Джак Спароу.. но някой ми викат Джони Деп.. луди.. луди хора..

Последната промяна е направена от Captain Jack Sparow на Сря Авг 15, 2012 3:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Лидия Скайлър
Admin
Admin

Лик : Emma Stone
Семейство : някъде из света.
Приятели : Rouz McQueen. ; Фрея Балтимор ;
Връзка : single.
Брой мнения : 598
Местожителство : о. Корфу

Character sheet
Важно за героя: Stronger. Meaner. Sexy.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на пират    Сря Авг 15, 2012 3:03 pm

Добави как си пристигнал на остров Корфу и си одобрен. ^-^ Погледни темата с боговете и си харесай кораб. ^

♥️ ONE OF THESE DAYS
I won't be afraid i'm staying with you
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://pirates-rpg.bulgarianforum.net

Създаване на пират
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: He's pirate! :: Персонажи-
Идете на: