Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
Моста над водопада EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
Моста над водопада EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
Моста над водопада EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
Моста над водопада EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
Моста над водопада EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
Моста над водопада EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
Моста над водопада EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
Моста над водопада EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
Моста над водопада EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Катрин Сейдж
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Sarah Evans
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Ася
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Rouz McQueen.
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Фрея Балтимор
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Лея Дауни.
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Даниел Камерън
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Дрейвън
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Валъри Питърсън
Моста над водопада I_back_catgМоста над водопада Voting_barМоста над водопада Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Моста над водопада 5082578O
Лея Дауни.
Моста над водопада 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
Моста над водопада 5089896T
Rouz McQueen.
Моста над водопада 5089897k
Visitors
Моста над водопада Flags_0
Плейлист

Affiliates
Моста над водопада 3728921Y

 

 Моста над водопада

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лидия Скайлър
Admin
Admin
Лидия Скайлър


Лик : Emma Stone
Семейство : някъде из света.
Приятели : Rouz McQueen. ; Фрея Балтимор ;
Връзка : single.
Брой мнения : 598
Points : 5528
Age : 24
Местожителство : о. Корфу

Character sheet
Важно за героя: Stronger. Meaner. Sexy.

Моста над водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Моста над водопада   Моста над водопада EmptyЧет Авг 25, 2011 12:24 pm

Моста над водопада Tumblr_ln6dj8qdnJ1qdhajno1_500_thumb
Върнете се в началото Go down
https://pirates-rpg.bulgarianforum.net
Ася
Сирена
Сирена
Ася


Лик : Lucy Hale
Брой мнения : 286
Points : 4597
Age : 26

Моста над водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста над водопада   Моста над водопада EmptyВто Авг 07, 2012 11:03 am

Аз бях една от сирените, коит могат да се движат и на сушата и това беше много голямо предимство. Наистина повече време си го прекарвах във водата, но обичах и да съм на сушата. Така все още можех да правя любимите си занимания като да пазарувам по магазини и т.н. Не, че на този остров има много магазини, но напоследък много хора се бяха заселили тук. Аз бях доволна, жертвите ми се увеличаваха и ставах все по-силна.
Бях пуснала косата си свободна да пада на раменете ми, бях си облякла една тюркоазена рокля до коляното и усмивката не слизаше от мъничкото ми личице.
Когато хората ме видеха си казваха " Какво може да ми направи това момиче, то е висока 1,50?"... Това момиче с една целувка може да изсмука цялата ви жизнена сила и просто да умрете за секунди. Мразех, когато ме подценяваха.
Аз бях една от най-красиви от моя вид, мога смело да твърдя това. Всички сирени, естествено бяха повече от великолепни, но винаги имаше най-големи красавици. Повече от моя вид ме мразеха заради това. Точно по тази причина си нямах и никакви приятели, само врагове.
В ума ми изникна името на ✝ Violet. Мразех я. Мразех я от дъното да душата си. Само ако я видя, веднага ще я убия. До сега винаги ми се изплъзваше, но този път няма да е така. Следващия път, когато ме види ще е за последно. Тя трябва да умре.
Минавах покрай въжения мост над водата, когато дочух нечий стъпки.
Върнете се в началото Go down
Florence
Човек
Човек
Florence


Лик : karen gillan
Брой мнения : 25
Points : 4322

Моста над водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста над водопада   Моста над водопада EmptyНед Авг 19, 2012 4:11 pm

Флорънс все още преживяваше трудно пречупването на мечтите си. Не бе очаквала да се озове отново на сушата толкова рано. Надяваше се види света през очите на баща си; онзи, който винаги виждаше сушата от средата на морето, но явно не всеки се раждаше с подобен късмет или подобна закрила от страна на съдбата. Едва бе стъпила на палубата, едва бе направила първите си стъпки в открито море, когато всичко потъна в черна мъгла. Наистина нямаше спомени. Никакви. Помнеше последните си думи към Мари и край. Сякаш бе проспала всичко и се бе събудила тук, на острова. В началото дори себе си не помнеше, само едно име и това на Мари. По-късно се появиха и други и след това отново изчезнаха до този ден. Май точно поради тази причина не искаше да остава сама. Започваше да разсъждава твърде много над пропилените си шансове, над миналото си и над неясното настояще. Из пръстите ѝ се въртеше сребърен пръст с белезникав камът, твърде много напомнящ на пръстен, който би могъл да се поднесе като годежен. Погледът ѝ бе единствено и само в него и несъзнателно бе тръгнала по въжения мост. Водопадът заглушаваше тихото подскърцване на дървото под краката ѝ, но след миг усети, че колкото и обезопасен да бе мостът, той все пак си оставаше въжен и нестабилен. Или пък просто тя стъпи накриво и изгуби равновесие, но два факта бяха напълно на лице. Фло изпусна пръстена в опит да се задържи и той полетя надолу, а като ответна реакция от загубата на равновесие тялото ѝ се удари в нечие чуждо, но все така крехко.
- Съжалявам. - бе последвалата реакция след тихото измърмоване от загубата на малката частица, останало от миналото ѝ, когато вдигна поглед и срещна този на младо момиче, неособено доволно от неочаквания им сблъсък.
Върнете се в началото Go down
Ася
Сирена
Сирена
Ася


Лик : Lucy Hale
Брой мнения : 286
Points : 4597
Age : 26

Моста над водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста над водопада   Моста над водопада EmptyПон Авг 20, 2012 9:51 am

Едно момиче се блъсна в мен и това леко ме подраpни. Как можеш да се блъснеш в някого на въжен мост? Направих физиономия, която казваше "Както и да е" и огледах от главата до петието момичето. Имаше рижава коса и много меки черти пна лицето. Изглеждаше ми невина.
- Нещо да не би да изпусна?
Попитах аз и се загледах надолу. Не се виждаше почти нищо, реката беше изключително мътна. Преди много години рибари идваха тук, за да ловят риба, но това беше много... наистина много отдавна.
- Между другото аз съм Ася, приятно ми е.
Подадох ръка към жената пред мен.
Тя беше наистина много красива. Бих я сметнала дори за сирена, но от километри се надуваше, че е просто оликновен човек. Чудех се как ли е дошла тук? Бях дочула, че кораб е спрял за малко на острова, но това бяха просто слухове.. или може би не бяха?

Върнете се в началото Go down
Florence
Човек
Човек
Florence


Лик : karen gillan
Брой мнения : 25
Points : 4322

Моста над водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста над водопада   Моста над водопада EmptyПон Авг 20, 2012 4:37 pm

- Флорънс. - кратък и ясен отговор, последван от поемането на чуждата ръка. Като ударен от лек ток, този натрапчив импулс се пропи във всяка една клетка от тялото ѝ. Чуждата длан бе по-хладна, някак непозната и въпреки това все така мека и нежна като всяка друга и пак не бе достатъчно, за да опише онова, което за част от секундата премина пред съзнанието ѝ. Бе като видение, бърз импулс, разкриващ толкова мисли и накрая нищо. Пак бе на моста, пак бе срещу Ася и нямаше спомен от нито една мисъл, докоснала се до нея в този кратък момент на внезапен транс. Ясно ѝ бе единствено, че бе задържала ръката на новопознатата повече от нормалното и като опарена от огнени езици я пусна. Едва тогава двете ѝ ръце се стовариха върху въжената преграда, разделяща я от сигурно литване из въздуха към мътната река, и погледът ѝ се загледа в сивкавата повърхност. Зеленикава, сивкава... Нямаше значение какъв цвят бе. Ясно бе, че водата нямаше повече да ѝ върне онова, което бе отнела в момент на чист късмет и невнимание от страна на Фло. Нямаше значение. Не я интересуваше този пръстен. Той носеше твърде малко добри спомени и твърде много лоши, а и засягаше много мисли за миналото ѝ, към които не желаеше да се връща.
- Не. Абсолютно нищо. - отрече след дълго мълчание и пъстрите ѝ ириси любопитно се взяраха в момичето без да ѝ бе зададен някакъв въпрос.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моста над водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моста над водопада   Моста над водопада Empty

Върнете се в началото Go down
 
Моста над водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Края на острова-
Идете на: