Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
Малкият плаж EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
Малкият плаж EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
Малкият плаж EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
Малкият плаж EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
Малкият плаж EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
Малкият плаж EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
Малкият плаж EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
Малкият плаж EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
Малкият плаж EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Катрин Сейдж
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Sarah Evans
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Ася
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Rouz McQueen.
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Фрея Балтимор
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Лея Дауни.
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Даниел Камерън
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Дрейвън
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Валъри Питърсън
Малкият плаж I_back_catgМалкият плаж Voting_barМалкият плаж Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Малкият плаж 5082578O
Лея Дауни.
Малкият плаж 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
Малкият плаж 5089896T
Rouz McQueen.
Малкият плаж 5089897k
Visitors
Малкият плаж Flags_0
Плейлист

Affiliates
Малкият плаж 3728921Y

 

 Малкият плаж

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лидия Скайлър
Admin
Admin
Лидия Скайлър


Лик : Emma Stone
Семейство : някъде из света.
Приятели : Rouz McQueen. ; Фрея Балтимор ;
Връзка : single.
Брой мнения : 598
Points : 5528
Age : 24
Местожителство : о. Корфу

Character sheet
Важно за героя: Stronger. Meaner. Sexy.

Малкият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Малкият плаж   Малкият плаж EmptyЧет Авг 25, 2011 1:07 pm

Малкият плаж Tumblr_lo4bkefeAT1qlyegxo1_500_large
Върнете се в началото Go down
https://pirates-rpg.bulgarianforum.net
Фрея Балтимор
Човек
Човек
Фрея Балтимор


Лик : Yvonne Strahovski
Семейство : Мария Балтимор /леля/
Приятели : Лидия Скайлър;
Брой мнения : 180
Points : 4497

Character sheet
Важно за героя:

Малкият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият плаж   Малкият плаж EmptyЧет Авг 02, 2012 6:47 pm

Хората рядко идваха тук. Или малцина знаеха за съществуването на това живописно място или просто не им харесваше, което Фрея намираше за напълно абсурдно, понеже това бе едно най-красивите места на Корфу. Като говорим за Корфу, на нея започваше да ѝ харесва. не можеше да свикне с обстановката, с езика, който вече бе научила почти перфектно, но нищо не можеше да измести Корсика от сърцето ѝ. Това място ѝ бе прекалено непознато и дори недружелюбно. Нещо постоянно ѝ напомняше колко непозната и колко самотна се чувстваше тя тук, с толкова малко приятели, и без никого, на когото може безрезервно да вярва и да разчита. Всичко ѝ напомняше на дома, на изстиналото огнище в къщата и миризмата на парфюма на умрялата ѝ майка, който бе толкова използван от нея, че час се бе просмукал в тънките стени на жилището им.
Откакто кракът ѝ бе стъпил на този остров, откакто за първи път видя това прелестно кътче, тя почти всеки ден идваше тук и всеки път щом погледнеше водата и преплетените корени на вековните дървета, се опитваше да си обещае, че ще забрави стария си живот. Ще загърби миналото, ще загърби Филип, ще забрави егоистичната смърт на майка си и ще се отдаде на живот. Защото тя реално не бе живяла през последните две години - постоянна вцепененост, фалшиви усмивки, фалшива радост и фалшиви емоции. Това не беше живот, а мъчение.
А водопадът и свежестта, която лъхаше от него я даряваше точно с обратното. Ако някога някой я бе попитал какво е надеждата, тя щеше да го опъти към това място, защото точно то ѝ даваше надежда.
Както беше загледана в плетеницата от водорасли и корени на дъното на езецето, изпукаха клечки, чуха се ругатни и след няма и минута вятъра донесе миризмата на скъп парфюм.
- Кой е там?
Върнете се в началото Go down
http://zebraprinteddreams.tumblr.com/
Даниел Камерън
Пират
Пират
Даниел Камерън


Лик : Blake Lively
Семейство : Баща в затвора
Връзка : Няма
Брой мнения : 176
Points : 4539
Age : 37

Character sheet
Важно за героя:

Малкият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият плаж   Малкият плаж EmptyЧет Авг 02, 2012 6:54 pm

Островчето беше интересно място и Даниел бе оставила екипажа си да разпусне на острова,да види мястото и да се забавлява кой както намери за добре,след месеци на кораба имаха нужда от нещо ново и различно,стига да не създаваха проблеми на хората,добре знаеха това.
Колкото до мен,аз отново опитвах да освободя татко,сега тук имах повече време да помисля ,да видя грешките си ,да преценя нови и просто да си почина от всичко и всички.
Открих малък плаж недалеч от гората,беше определено живописно място на което всеки се чувстваше като бог,а като се замисля напоследък честичко ми се случваше,за това и допусках ,не че имах шанс,но Артемида беше добър съюзник щом имам нужда от магия.
До мен достигна нечий въпрос,имаше момиче на близо,не знаех коя я и дали не е враг,за това се изправих с ръка на шпагата
-Просто пореден посетител,а ти си ?
Върнете се в началото Go down
Фрея Балтимор
Човек
Човек
Фрея Балтимор


Лик : Yvonne Strahovski
Семейство : Мария Балтимор /леля/
Приятели : Лидия Скайлър;
Брой мнения : 180
Points : 4497

Character sheet
Важно за героя:

Малкият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият плаж   Малкият плаж EmptyЧет Авг 02, 2012 7:34 pm

Фрея повдигна ръце отбранително, показвайки, че не е заплаха за другото момиче, след това бавно ги смъкна и се приближи с една крачка напред.
- Спокойно, няма нужда да бъдем груби. - каза Фрея и изсумтя.
Не беше първия път, когато някой беше насочвал острие срещу нея, само защото бе попитала кой кой е. Изглежда това бе практика тук!
Колко дружелюбно местенце
, помисли си Фрея.
В Корсика сякаш хората бяха различни. Средиземно море не само беше топло, но то затопляше характерите на хората. Те не бяха толкова груби, толкова обсебени в себе си и толкова незаинтересовани от другите. Това донякъде ѝ липсваше. Тук хората сякаш бяха по-затворени в себе си, по-необщителни. Или може би това го казваше носталгията на Балтимор.
Фрея вдигна поглед към непознатата и първото нещо, което ѝ направи впечатление беше пиратската "униформа". Твърди и груби материи, протрити на места, множество талисмани и герданчета, ситни плитки в русите коси на жената. Очите ѝ сякаш бяха минати с въглен и изглеждаха като котешки, а устните ѝ бяха оформили един странен полумесец, подобен на усмивка, но не съвсем.
- Фрея Балтимор.

пп. извинявай, че е толкова кратко :]
Върнете се в началото Go down
http://zebraprinteddreams.tumblr.com/
Даниел Камерън
Пират
Пират
Даниел Камерън


Лик : Blake Lively
Семейство : Баща в затвора
Връзка : Няма
Брой мнения : 176
Points : 4539
Age : 37

Character sheet
Важно за героя:

Малкият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият плаж   Малкият плаж EmptyСъб Авг 04, 2012 2:36 pm

Усмихнах се вяло и пуснах ръката си до тялото за да не плаша момичето,явно се бе получило,защото тя вдигна ръцете си,явно че не бе заплаха,но това моето си беше инстинкт за самосъхранение
-Не е грубост ,а предпазливост
Тя явно бе от мирното население на острова или просто като мен пореден турист,само дето нямах намерението да стоя тук завинаги,мирния и спокоен живот не бе за мен.Не помнех да съм прекарвала на остров повече от седмица.Водата беше всичко което обичах след татко,за жалост ми бе отнет,тя остана единствена утеха.
Момичето ме погледна странно,явно до сега не бе виждала жена в пиратска униформа,това не бе често срещано явление и аз не помнех да съм виждала до сега друга като мен,но не изключвах възможността да има.Тя се представи,името и беше доста непознато за мен,не само като словосъчетание,а и изобщо,до сега не бях чувала подобно нещо,но не отричах че ми харесваше
-Даниел Камерън
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият плаж   Малкият плаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкият плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малкият кораб
» Малкият водопад, навътре в гората.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Гората-
Идете на: