Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
Разбитият кораб в края на плажа EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
Разбитият кораб в края на плажа EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
Разбитият кораб в края на плажа EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
Разбитият кораб в края на плажа EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
Разбитият кораб в края на плажа EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Катрин Сейдж
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Sarah Evans
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Ася
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Rouz McQueen.
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Фрея Балтимор
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Лея Дауни.
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Даниел Камерън
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Дрейвън
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Валъри Питърсън
Разбитият кораб в края на плажа I_back_catgРазбитият кораб в края на плажа Voting_barРазбитият кораб в края на плажа Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Разбитият кораб в края на плажа 5082578O
Лея Дауни.
Разбитият кораб в края на плажа 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
Разбитият кораб в края на плажа 5089896T
Rouz McQueen.
Разбитият кораб в края на плажа 5089897k
Visitors
Разбитият кораб в края на плажа Flags_0
Плейлист

Affiliates
Разбитият кораб в края на плажа 3728921Y

 

 Разбитият кораб в края на плажа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лидия Скайлър
Admin
Admin
Лидия Скайлър


Лик : Emma Stone
Семейство : някъде из света.
Приятели : Rouz McQueen. ; Фрея Балтимор ;
Връзка : single.
Брой мнения : 598
Points : 5528
Age : 24
Местожителство : о. Корфу

Character sheet
Важно за героя: Stronger. Meaner. Sexy.

Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа EmptyВто Авг 23, 2011 3:53 pm

Разбитият кораб в края на плажа 5911926717_711e28ba0b_z_large
Върнете се в началото Go down
https://pirates-rpg.bulgarianforum.net
Андреа Бенет

Андреа Бенет


Брой мнения : 5
Points : 4658

Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Авг 25, 2011 9:40 am

Беше поредният ми монотонен ден в дълбините когато реших да изляза на сушата. Попринцип това ми беше нещо като навик, от време на време, но напоследък се отказвах прекалено бързо. Сега за мен хората не бяха нищо повече от разхождащи се безмозъчни същества. А имаше време, в което наистина ги харесвах... Е, това вече няма значение. Сестрите ми са прави - и двата вида сме създадени с една единствена цел - да се унищожаваме взаимно. Понякога беше заради лични подбуди, но любимите ми случаи бяха случайните. Тогава, когато хората си нямаха и най-малка представа какво са направили, за да свършат така.
Имах място на плажа където слагах дрехите си. Беше скрито от други хора, така че можех да крия и други неща, които сметна за ценни. Харесах си една синя рокля, сложих я и тръгнах по плажа. Днес беше топло. Ужасяващо топло. Докато морето от другата страна изглеждаше толкова примамливо. Предполагам, че за моя вид е нормално това притегляне от океана, но мисля, че в дни, горещи като този, и хората биха се възползвали.
Скоро стигнах до някакъв кораб. Беше... ами разбит. Сигурно някога е бил голям, внушителен кораб, приютяващ цял екипаж и някой находчив капитан, но сега не бе останало много от него. Обходих го няколко пъти, за да се уверя, че няма тела. Щеше да е жалко да сме ги изпуснали...
Върнете се в началото Go down
Irene Molyneux
Пират
Пират
Irene Molyneux


Брой мнения : 8
Points : 4662

Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Авг 25, 2011 9:51 am

Дните ми минаваха прекалено бързо,за мъртвец като мен това не трябваше да бъде така. Може би бе така защото не бях на борда на Летящия Холандец,но Дейви ме бе освободил,знаеше че имам нужда от почивка,да намеря родителите си. В същност.. той ми бе като баща. През всичките тези години се грижеше за мен все едно бях негово дете,а екипажа хич не одобряваше това. Скочих от борда във водата,а след това за вървях под водата. Бе толкова топла и приятна че ако можех да й се насладя до край щеше да бъде чудесно. Стигайки до един бряг синята ми коса,а после и тялото ми започнаха да се показват,забелязах някакъв разбит кораб,а до него едно момиче,прекалено красиво момиче. Излязох на брегът,а очите ми веднага я загледаха преценяващо :
- Какво прави една красива сирена на сушата? Мислиш ли че някой моряк ще те пощади ако те види? - запитах аз. Дейви Джоунс ме бе научил и на това как да разпознавам сирените,техните бледи кожи,невинен поглед.
- Между другото казвам се Ирен.. приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Андреа Бенет

Андреа Бенет


Брой мнения : 5
Points : 4658

Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Авг 25, 2011 10:08 am

След няколко минути установих, че на кораба нямаше никого и почти нищо - само няколко стари бокала. Дървени - ясно е защо само тях са оставили. Дълбоко, дълбоко в морето можеш да откриеш отдавна потънали кораби. Там рядко се намират боклуци - всички интересни неща са оставени и когато нямам нищо за правене , обикновено съм там.
По едно време при мен дойде красиво момиче със синя коса, която я придаваше чар. Струваше ми се, че ще бъде случайно изгубило се момиче от някой туристически кораб, но не бе така. Още от първият опит позна коя съм... или в моя случай, какво съм.
Накара да се разсмея. Една от моряците, със сигурност. И то не от заблудените. Уау!
- Впечатлена съм! Обикновено им трябва повече време, но... явно има и изключения. - разгледах момичето по-подробно. Беше ми казала името си. Не, не ми говореше нищо. Не че и познавах много хора, но тези от острова ми бяха ясни.
Седнах на пясъка. Тя чакаше отговор. Накрая се отказах да я лъжа и подадох ръката си напред, за да се здрависаме.
- Аз съм Андреа. И спокойно, не хапя. - или поне не сега.
Върнете се в началото Go down
Irene Molyneux
Пират
Пират
Irene Molyneux


Брой мнения : 8
Points : 4662

Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Авг 25, 2011 10:37 am

- Едва ли ще искаш да хапеш мъртвец.. - засмях се и седнах на плажа. Сирените наистина бяха удивително красиви. Дейви ми бе разказвал толкова много за тях че като дете исках и аз да съм сирена,всяка девойка иска.
- Имаш хубаво име.. глъцко ли е? - попитах,преди обичах да чета гръцка митология,както и гръцки имена и ми напомняше за тях. Лицето й също така ми бе много познато..
- Знаеш ли може да съм те виждала покрай кораба.. да си минавала някога покрай Летящия Холандец? - попитах любопитно,гледайки момичето. На колко ли беше? Знаех че сирените са..почти безсмъртни.
Върнете се в началото Go down
Андреа Бенет

Андреа Бенет


Брой мнения : 5
Points : 4658

Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа EmptyЧет Авг 25, 2011 3:22 pm

Пясъкът беше топъл. Всъщност, не само той. Тази жега ме изтощаваше. Бях на сянка, но това нямаше значение в такова време. При хората не мисля, че има значение - те само почерняват. При мен не е точно така...
- Корените на името ми са гръцки. Аз съм родена близо до Испания. - усмихнах се бегло на момичето срещу мен. Имаше уникална коса. Различна. Това предполагам се отразява и в характера...
Зарових крака в пясъка й реших да й отговоря на следващият въпрос.
- Ако имаш предвид дали съм взимала някого от там, тогава отговорът ми ще е да. Ако питаш дали съм била на борда й... - погледнах встрани. - Да, и това. - не ми се говореше повече за мен. Дразнех се. Не обичах да споделям и затова не довърших.
- Ами ти? Мъртвец на "Летящия Холандец"?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разбитият кораб в края на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разбитият кораб в края на плажа   Разбитият кораб в края на плажа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Разбитият кораб в края на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На плажа
» Камъните в едната част от плажа
» Кораб 006
» Кораб 005
» Кораб 003

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Плажът-
Идете на: