Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
На плажа           EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
На плажа           EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
На плажа           EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
На плажа           EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
На плажа           EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
На плажа           EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
На плажа           EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
На плажа           EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
На плажа           EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Катрин Сейдж
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Sarah Evans
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Ася
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Rouz McQueen.
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Фрея Балтимор
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Лея Дауни.
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Даниел Камерън
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Дрейвън
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Валъри Питърсън
На плажа           I_back_catgНа плажа           Voting_barНа плажа           Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
На плажа           5082578O
Лея Дауни.
На плажа           5082588Z
Модератори
✝ Violet.
На плажа           5089896T
Rouz McQueen.
На плажа           5089897k
Visitors
На плажа           Flags_0
Плейлист

Affiliates
На плажа           3728921Y

 

 На плажа

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Лидия Скайлър
Admin
Admin
Лидия Скайлър


Лик : Emma Stone
Семейство : някъде из света.
Приятели : Rouz McQueen. ; Фрея Балтимор ;
Връзка : single.
Брой мнения : 598
Points : 5528
Age : 24
Местожителство : о. Корфу

Character sheet
Важно за героя: Stronger. Meaner. Sexy.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 23, 2011 3:51 pm

На плажа           Tumblr_lqx9yjkmzV1qcgr0zo1_500_large
Върнете се в началото Go down
https://pirates-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 5:59 am

Все още опознаваща острова, се мотаех. Настроение - вкиснало, но пък обичайното за деня. Бях си лепнала физиономията "не ме занимавайте с глупости" и крачех по пясъка.
-О, не! - прошепнах, когато видях някакъв пиян старец да върви срещу мен.
-Малката...-провлачи той. -Имаш ли цигара...
Направих му знак да не ме занимава и го заобиколих. Трябваше ли всеки път на попадам на такива? Сега настроението ми стана още по-кисело.
Загледах се в пейзажа. Някакви птици, най-вероятно чайки, се бяха насъбрали около стара жена, която ги хранеше...
И тогава се блъснах в някого.
-Я по-полека! - скастрих непознатия, без все още да се погледнала кой е. Беше мъж, но бях толкова раздразнена, че не се спрях на лицето.
-Тук всички прекаляват с рома. - просъсках. Знаех идеално, че грешката бе моя, аз се бях заблеяла нанякъде. Но нямах никакво намерение да си признавам.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 1:23 pm

Поредната седмица в която корабът ми бе за поправка,а на Рай не ми се стоеше,беше скучно,нямах търпение да се върна във водата,да плавам отново и да знам че зад някой залив ще излезе нов кораб на Англия или Испания от който ако не злато и съкровища,ще има поне някоя нова знойна красавица която да ми покаже малко инат,малко чар и най-вече малко удоволствия.
Вървях по плажа на Кофу в поредната разходка вглъбен в мислите си и загледан във водата,никой до днес не знаеше защо я обожавах толкова , защо след като бях отрасъл в Англия ,днес не можех да стъпя на земя,дори сам не си го обяснявах и не ми пукаше особено.Днес се очертаваше скучна разходка докато една девойка с шоколадови коси не се сблъска с мен и направо не ми се нахвърли
-Някой е особено кисел днес?
А тя дори не ме погледна,беше кисела,не гледаше и обвиняваше алкохола,интересното бе ,че днес не бях близвал
-Простете милейди,но грешите,никакъв алкохол,а вие сте разсеяна
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 1:41 pm

Имах намерение да подмина непознатия и да си се ядосвам сама. Но когато той ме упрекна за настроението ми и ми съобщи, че аз съм виновна, сякаш някой ме заля с ледена вода отгоре. Но бързо се съвзех и се обърнах към мъжа. И отново не можех да намеря нужните думи.
Очите.
Вече съжалявах, че се бях обърнала. Той имаше от онези хипнотизиращи студени очи, за които от толкова време си мечтаех. За мое щастие раздразнителността надделя и преодолях влиянието им.
-Пияните рядко признават, че са пили. - отвърнах. Свалих поглед от неговия. Така бях по-способна да мисля. Вече достатъчно му се бях поддала, така че понечих да си ходя.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 2:22 pm

Дамата пред мен за миг може би бе решила да ме зашлеви с някоя реплика,но се вгледа в мен,знаех че действам безмълвно,но тя направо си глътна езика и опита за занапване хич го нямаше.
Сдържах се да не се засмея и да не и върна жеста,но се сдържах ,а тя наведе глава,какво ли се въртеше в красивата и главица
-Те не си признават,защото няма нужда,вонят от далеч,докато кисилиците се дразнят на всичко край тях
Може би не биваше да съм толкова груб,но ядосаното и лице много ми допадаше,а и харесвах гневни жени,щеше да ми е интересно да видя опит за напавдение или поне шамар
-Лошо е само,че една прекрастна дама е толкова кисела на рай като този
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 4:58 pm

Отказах се да си ходя. Не можеше да го оставя да си мисли, че е победил в словесния бой. Усмихнах се накриво като отново натякна за настроението ми, но направо се разсмях, след като нарече острова "рай".
-Рай? - повторих аз. -Вече съм сигурна, че алкохола ти е размътил мозъка. - наистина нямаше вид на пиян, но разбирането му за рай ме учуди. Та тук имаше толкова мръсни места. В закритите помещения гъмжеше от моряци и търговци.
Проклех наум, че не мога да му го кажа в очите. Ако го погледнех щях да млъкна, а ако не го гледах тогава думите нямаха такъв ефект. Реших обаче да рискувам.
-Когато изтрезнеете, може би... - пречупих се. Идеше ми да изкрещя. Гледаше ме леко усмихнат и очите му имаха нюанс на синьото.
-Може би ще видите от друг ъгъл това място. - успях да завърша мисълта си.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 7:14 pm

И минахме на ти,това определено ми допадна,но тя не познаваше наистина рая,не знаеше как да види красотата на това място и думите и определено нямаха смисъл за мен.Може би тя виждаше само лошата страна,да имаше много пияници,много търговци и моряци търсещи само плътското,но не бях и толкова глупав че да и покажа истинския рай
-Простете,но съм напълно трезвен,но май госпожицата тук е с размътен мозък и не вижда красотата,но едва ли имате време за да ви покажа наистина рая на това място,да видите красотата отвъд вашите разбирания
Въпреки,че не ме поглеждаше можех да я даря с наистина моята усмивка,а ако я бях преценил добре изкушението бе твърде голямо за да устои и да не ме погледне!
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 7:25 pm

-Не - веднага отрекох аз. -Вие не сте виждали какво е място, което наистина може да ти предложи всичко. - визирах моят дом. Той винаги е блестял, имала съм всичко необходимо, а сега нямах кой знае какво. Вярно, имах пари, но го нямаше блясъкът.
-Ако си мислиш, че когато някой ми подсвирква ме прави горда, грешиш! - бях се ядосала и забравих за учтивата форма.
-Не съм като другите жени тук, които с радост се предлагат. - продължих. Където и да идех все някой се намираше да ми подвикне нещо, но по този начин се чувствах още по-зле. Отново погледнах в сивите му очи.
-Но нали си мъж...за теб това е раят.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 7:31 pm

О,не тя грешеше,не знаеше какво бях виждал аз,да може би не знаех и какво е видяла тя,но за последните 15 години бях обиколил кажи речи света и бях видял всичко, красоти и мизерии,бях видял и ада и рая и болка и щастие,но тя май познаваше само това тук и това някак ме натъжаваше,но бих ли бил толкова глупав че наистина да и покажа Рай
-Не съм споменал нищо за подсвиркване милейди,сама се палите за нещо което не визирам,говоря за това което ни заобикаля,но прекалено много явно държите на материалното и околните за да видите какво наистина имам впредвид
И защо изобщо реши,че се предлага,ако я исках нямаше да има силата да ми откаже,нямаше да помисли дори преди да се озове в ръцете ми,но отдавна не гледах така на една жена,не и на случайно срещнати на плажа и то сърдити,да бяха предизвикателство,но то рядко ми носеше удоволствие
-За един мъж рая не е една жена да му се предложи,съжалявам само че вие това сте видели
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 7:46 pm

Защо въобще говорех с него? Та той беше срещу всяко мое твърдение. Рядко ми се случваше. Заповядах си да не се поддавам и отново го погледнах. Нямаше ли да си свали тази усмивка?
-Добре, явно не е лесно с теб да се спори, така че мисля скоро да науча за този твой "рай" - образувах кавички с пръстите си.
-Тук съм от две седмици и не съм го открила, но ти явно си изживял мнооого. - едва успях да го изрека. Дано не го приемеше като отстъпление.
-Ха, я виж! - посочих му към една доста пищна мадама, която го зяпаше безсрамно. -Може да се запозная с нея. Ще разбера колко невинни са намеренията й и ще ти кажа, че току що си открил жена, която не ти се предлага. "За един мъж рая не е една жена да му се предложи" - повторих думите му и изимитирах гласа му.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 8:12 pm

Това ми хареса,вярно е че не обичах да губя словестни схватки и тази нямаше да е първата,но дамата твърде бързо прозря това и щеше да се откаже или поне да опита да ми го върне.
-Ето защо не си го открила,явнопрекарваш много време в спорове с мъже и то в барове където освен да те оглеждат и подсвиркват друго не правят,как да откриеш рай?
Тъкмо реших че се примири и ще се съгласи с мен ,когато ми посочи една дама,съперничката ми реши,че това е нейния шанс да ме затапи като наблегне на нейните "невинни" намерения спрямо мен,но тя не знаеше коя всъщност е дамата която така чаровно ми се усмихваше и оглеждаше
-На бас,че не е от типа "предлагам ти се",а просто жена която се любува на гледката на двама млади в спор,безмислен спор,но май пропуснах да оставя задръжките си вкъщи и да ти покажа как аз обеждавам хората в правотата си!Извади късмет
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 8:25 pm

Отново ме обвиняваше за този негов "рай". Това вече ме изкара извън нерви. Първо Томас, сега и този. Забодох пръст в гърдите му и пристъпих към него.
-Ти си вторият, който ми натяква, че греша. Че не знам как да живея. И знаеш ли кое е най-лошото? - попитах го с престорена невинност. Продължавах да го ръчкам.
-Най-лошото е, че и двамата сте мъже. Защото ако попитам някоя жена тук къде мога да отида, да си прекарам хубаво, тя ще ми даде името на редовния си клиент. - поех си въздух, защото казах всичко това на един дъх. И след като си спомних как спомена задръжките си не издържах и го шамаросах. Бях толкова ядосана, че не осъзнах какво правя.
Но изведнъж ми светна. Ударих мъж, много по-силен от мен. Всеки момент можеше да избухне, а във физическа борба със сигурност щях да загубя.
-О, Боже, много съжалявам. - промълвих и отстъпих крачка назад.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyПон Авг 06, 2012 8:38 pm

Хванах ръката и,определено явно днес не и беше ден,но просто очите и виждаха това което искаха,а не реалността която я заобикаля,тогава определено щеше да види рая на този остров,е може би не на този плаж
-Мне не не,не съм казал,че не знаеш как да живееш,а че не виждаш красотата край теб,не извъртай думите ми и не набеждавай мъжете за това,ти се блъсна в мен и сама провокира спора,ако гледаше къде вървиш,аз щях да съм в моя рай,а ти..е не знам,на където си се запътила
Тогава усетих шамара й,тя явно не усети какво направи,не и в първия миг,онова дете което се качи на кораба на черната брада определено би я напердашил,нямаше да е толкова спокоен и определено нямаше да търпи това,но бях прекалено спокоен тези дни за да се раздрзня на един шамар,но тогава тя се извини и се дръпна,явно очакваше бурна реакция
-Интересно,първо удряш после се извиняваш...знаеш ли бих могъл да се ядосам и да ти го върна...а не не бих,не посягам на жени...така,че се успокой,няма да ти върна жеста
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 6:18 am

Успокоих се малко, като ми каза, че няма да ме нарани. И все пак...
-Ако ми посегнеш ще крещя...имам предвид, че... - отново първо говорех, а после мислех.
Огледах го предпазливо и забелязах, че е спокоен, даже развеселен. Почувствах се неловко. Отново бях победена, за втори път тази седмица. Сбъднат кошмар.
-Аз съм Катрин. - неохотно казах. Бях разбрала, че тук повечето хора не си казват фамилиите.
-И не си мисли, че не разбирам какво искаш да ми кажеш, но сигурно ти не си ходил в точно два града през живота си.
Лондон и Чикаго, спомних си, за двете посещавани от мен места. И то семейството ми не оглеждаше пейзажа, а ресторантите там.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 9:12 am

Сега вече не се сдържах и се засмях с глас,да вика,тя?Ами нека опита,но както и казах няма да я нараня заради един шамар
-Първо ,съмнявам се да успееш да извикаш,второ казах ти,няма да те нараня зараде импулс
Тя се успокои малко след като прецени,че явно няма да и посегна,че дори се представи,Катрин,името и беш хубаво
-Приятно ми е Катрин - усмихнах се отново съвсем спокойно и нежно,но истинското си име ли да и кажа или това с което всички ме знаеха - Наричат ме Диабло
Погледа и беше каквото очаквах,изненадан,но повече ме изненада репликата й
-Обиколил съм света Катрин,едва ли има нещо което да не съм видял и за това съм убеден в правотата си,съжалявам че ти си имала лошия късмет да виждаш само лошото
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 9:38 am

Изненадах се от прякора му.
-Диабло? Има ли причина да ти викат така или просто ти харесва да те наричат "дявол".
С тези очи наистина можеше да мине за такъв. Хваща те в капана на погледа си.
Кимнах му, когато спомена, че не съм имала късмета да видя света. Прав беше. Може би острова беше най-интересното, което ми се е случило в живота.
Отново се върнах на името му.
-Аз, както видя, съм доста упорита и понякога съм отмъстителна, но нямам честта да ме наричат "Дявола". Малко не е честно. Всъщност името ми означава от гръцки "чист, непорочен". - засмях се.
-И все пак няма ли да ми кажеш истинското си име?
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 10:46 am

Винаги имаше причина за дадено нещо,за моето име,това бе репутацията ми,много хора го свързваха с очите ми,с видът ми,а тези които ме бяха срещали в битка знаеха че това не е случайно
-Има си причина Катрин,само се надявам ти да не я разбереш,няма да ти хареса
Определено за минутите в които говорех с нея видях ,че може да е отмъстителна,но и сладко упорита,а това винаги ме е привличало.Не обичах лесните жени ,не и когато не ги търсех за да задоволя мъжките си потребности...
-Е трудно бих те сравнил с някоя гръцка богиня,защото не съм виждал,но определено нямаш вид на непорочна и не се обиждай,но си красива жена и едва ли нямаш порочни мисли спрямо някой мъж в даден момент
Да и кажа името си,само един човек в тези години знаеше името ми,но той бе най-добрия ми приятел и моя дясна ръка
-Всеки който знае истинското ми име или прави компания на рибите или на червеите,не искам да те плаша,но ако ти го кажа ти подписвам смъртна присъда,а не бих искал да погубя такава красота
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 11:41 am

За малко да отстъпя, след като чух за строго пазената му тайна, но после реших, че това го прави още по-интересна личност. Замислих се откъде може да е получил прякора си. Събрах смелост и почнах да налучквам.
-Крал ли си? Или си в някаква група за нелегални стоки...? - предположих на глас аз, като наблюдавах реакцията му. Но тя си оставаше неразгадаема. Можех спокойно да престана да мисля за това, но една идея изникна в главата. Диабло не приличаше на търговец, не, в никакъв случай. Не беше и моряк...не приличаше на човек, който е командван. По-скоро той беше на върха. "Пират?" запитах се наум.
-Убивал ли си? Не само заради името, а и по други причини? - изрекох идеята си на глас. Не го обвинявах в нищо, просто питах, но откъде можеше да го наричат така.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 6:43 pm

Тя имаше буден ум и беше умно момиче,бързо се сещаше за нещата,само дето не бях крал,не и нещо с ...нелегални стоки.
Напуши ме смях,явно много романи четеше това момиче,но определено ставаше интересно
-Крал?Мила моя,нищо подобно,не се опитвай да разгадаеш тайната
Но блясъка в очите й ми подсказа,че една дума се върти в главата й - Пират!
Да може би се усети,да може би прозря откъде идва прякора ми,но да ми пита дали съм убивал
-Според теб името ми е лепнато защото съм убивал?Катрин,сладка си,умна си,но и наивна... в момента се чудиш дали съм пират
Очите и се разшириха леко,това ми подсказа че я хванах,макар самия въпрос да го подсказа
-Да убивал съм... - тя отстъпи леко - Когато съм се защитавал,когато съм защитавал тези на които държа,никога не съм отнемал живот за да заслужа подобно име
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 7:10 pm

Продължавах да го гледам преценяващо. "Не е убивал просто така, а за да се защити." И въпреки това задишах по-тежко. Така ме бяха учили - убийството си е убийство. Непростим грях. Още когато стъпих на това място подозирах, че има престъпници, но да го чуя беше нещо съвсем различно. Да преодолееш разбиранията си не се оказа лесно.
Не се страхувах от Диабло, нещо ми подсказваше, че няма да ме нарани, но принципите ми ме притискаха.
Все още не се приближавах. Стоях на известно разстояние. "Защитавал е, Катрин, защитавал е близките си" казах си. Представих си ако аз бях в опасност...дали братята ми щяха да ме защитят и да убият. Сигурно. Но после щяха да се измъчват, защото и тях ги е възпитавал господин Сейдж.
Опитвах се чувството за справедливост да надделее във вътрешната ми борба. Накрая успях само да попитам:
-Не се ли измъчваш от стореното? Не ги ли сънуваш? - сигурна бях, че разбра, че говоря за жертвите.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 7:36 pm

Лицето на Кат стана още по-сериозно,тя се боеше,може и да не го осъзнаваше,можеше и да си го повтаря,но се боеше,всеки ,дори самия аз усещах страх понякога,но тя можеше да е спокойна,че аз няма да я нараня.Но това не и пречеше да ми задава пореден въпрос,знаеше какъв съм,защо изобщо питаше дали ги виждам
-Катрин аз съм пират,не съжалявам за никой загубил живота си,аз грабя,отвличам ....
Сега може би вече се уплаши,видях как дишането и се ускори,но беше достатъчно разумна да разбере,че ако целях това ,нямаше да водим този разговор,а отдавна да е на някое усамотено място или на кораба ми,но тя още бе тук на плажа и щеше да си тръгне невредима
-Не изпитвам вина за нищо,съдбата ме е пратила тук и пак тя ще ме накаже за деянията ми
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 7:45 pm

Сега повече се плашех от себе си. Че не побягнах. Трябваше да го направя, така беше правилно. Но вместо това аз стоях и не мърдах. Осмислях думите му.
Все още не можех да проумея как не изпитва вина.
-И пиратите имат сърца... - макар, че гласът ми звучеше колебливо, аз бях сигурно в това. Всеки имаше добра и лоша страна. Макар и явно Диабло често да се поддаваше на второто, той не можеше просто да не изпитва нещо.
-И мен някои ме смятат за безчувствена, но не съм. - заговорих аз.
-Не мога да си представя живота без чувства. И знам, че и ти не можеш. - последното по скоро прозвуча като въпрос. Не познавах мъжа толкова добре, но се доверявах на усета си.
Този път се доближих до Диабло.
-Не познавам живота на пиратите, но не мисля, че точно ти си човекът, имунизиран срещу съвестта.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyВто Авг 07, 2012 7:59 pm

Бях спокоен,дори да побегне,не можеше да ми навреди,не и ако аз не пожелаех.Винаги можех да я догоня и да я спра,да я отведа на Рай и да остане там докато не реша,но това не винаги помагаше ,а и вярвах някак в нея,нищо че не я познавах,както и тя мен и все пак вярваше,че имам сърце
-Не си сигурна!Дявола няма сърце Катрин
Гласът и се колебаеше,все пак се чудеше да бяга ли,или да продължава да се залъгва,да любопитства.Защо просто реши,че не мога без чувства,не ме познаваше,не знаеше какво потиска чувствата ми,на какво се дължи живота ми
-Не бъди сигурна,ако имах чувства нямаше да съм пират Катрин,сега щях да съм в някоя красива къща,със красива жена до себе си в която да съм лудо влюбен
Тя се доближи до мен,добре -определено беше смела и не знаеше какво би провокирало това приближаване
-Повярвай,не искаш да познаваш живота на пирата и да ...имунизиран съм поне докато се занимавам с това
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyСря Авг 08, 2012 9:15 am

Явно днес не ми беше ден за анализиране на хората.
-Ти знаеш най-добре. - предадох се и въздъхнах безпомощно. Може би някой ден ще види, че всичко може да се промени, но за момента нямаше как да му давам съвети. Та аз си нямах на представа за ежедневието в открито море.
-Понякога ми се иска да мога и аз да пътувам с месеци в океана, но най-вероятно като се кача ще се ужаса от обстановката. - засмях се, като си спомних, че дори и тук едва издържах, а беше на суша.
-Какво виждаш на този остров, което аз не виждам? - попитах Диабло.
-Забелязвам, че плажа е хубав, но...тук е трудно да се живее.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           EmptyСря Авг 08, 2012 2:07 pm

Никой не знаеше по-добре от мен какво значеше живот,е може би имаше,но незнаеше моя,никой не познаваше моите стъпки,миналото ми.Може би съдбата ми готвеше нещо,но само тя си знаеше какво е,аз тепърва щях да науча,Катрин също,подозирах,че е хубаво,а защо аз да не бъда нейната съдба
-Вече можеш,стига да изтърпиш един пират,с удоволствие бих те взел със себе си когато изляза на път отново - тя ме погледна,все пак пирати,та тя се отвръщаваше от това-Разбира се,гарантирам всички ще са като агънца,който подметне нещо ще бъде наказан..
Всеки от мъжете ми както и аз спазвахме кодекс на честа и особено ако аз дам заповед жена да не се докосва всеки нарушил това бива наказан,независимо дали ми е близък или не
-Виждам отвъд това което е ,но наистина тек на плажа където сме е трудно,но затвори очи,дистанцирай се от шума на баровете и пияните мъже-застанах зад нея и я обърнах по посока на океана - заслушай се в океана,усети вятъра и ще видиш това което аз,а после ако искаш ще ти покажа и нещо по видимо
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На плажа           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           Empty

Върнете се в началото Go down
 
На плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Камъните в едната част от плажа
» Разбитият кораб в края на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Плажът-
Идете на: