Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
На плажа           - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
На плажа           - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
На плажа           - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
На плажа           - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
На плажа           - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
На плажа           - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
На плажа           - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
На плажа           - Page 2 EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
На плажа           - Page 2 EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Катрин Сейдж
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Sarah Evans
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Ася
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Rouz McQueen.
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Фрея Балтимор
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Лея Дауни.
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Даниел Камерън
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Дрейвън
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Валъри Питърсън
На плажа           - Page 2 I_back_catgНа плажа           - Page 2 Voting_barНа плажа           - Page 2 Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
На плажа           - Page 2 5082578O
Лея Дауни.
На плажа           - Page 2 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
На плажа           - Page 2 5089896T
Rouz McQueen.
На плажа           - Page 2 5089897k
Visitors
На плажа           - Page 2 Flags_0
Плейлист

Affiliates
На плажа           - Page 2 3728921Y

 

 На плажа

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           - Page 2 EmptyСря Авг 08, 2012 3:01 pm

Имах чувството, че това е изпит и аз на всяка цена трябва да го издържа. Послушах Диабло и затворих очи. Сякаш слухът ми се напрегна и отначало шумът от баровете се чуваше още по-натрапчиво. После улових и друг звук. Звука на вълните, които се разбиваха на брега и после плавно се връщаха. Залових се за точно този шум и се опитах да си представя самата гледка на океана. Звукът от баровете и подвикванията избледняха. Вместо тях чух детски смях, но не ме подразни, напротив, развесели ме.
Слънчевата светлина проникваше леко през спуснатите ми клепачи и добавих и самото слънце в цялата тази картина в главата ми.
Вече чувах само океана и крясъка на чайките. И сякаш в момента не ми трябваше нищо друго.
Отворих очи и имах усещането, че се събуждам от сън, но вместо неориентирана се чувствах изпълнена с нови сили. Пейзажа, който преди малко си представях се бе пренесъл в реалноста. Обърнах се назад, за да погледна Диабло.
-Това беше... - не можех да намеря точните думи. -Изумително!
Засмях се и отново погледнах към океана. Вече чувах само вълните.
-Никога не съм се доверявала така на някого, но май по-често трябва да го правя. - казах на Диабло, като го погледнах в очите. Сега те не бяха просто сиви и студени. Слънцето отново им бе дало синия отенък и ги караше да изглеждат сякаш звездното небе се отразява в тях.
-Благодаря ти! - казах думата, която толкова рядко използвах искрено.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           - Page 2 EmptyСря Авг 08, 2012 3:10 pm

В началото не беше сигурна дали да го направи,но ако не ми се довереше и не се отпуснеше нямаше да стане нищо.Стоях зад нея,мълчах,тя сама щеше да открие за какво говорех аз,ако в началото чуваше всичко,то скоро щеше да отшуми,щеше да чува само океана.Можех да я насоча,да и говоря,но много често това объркваше повече,за това я оставих да види това което тя иска,а не аз да и покажа,когато отвори очи те сияеха,това което тя видя със затворени очи ,сега се пренесе пред нея наяве и това си пробича в погледа и,сега можеше да види това което и аз намирах в това място,а именно скритата красота
-Радвам се че ти хареса
Тя се доверяваше,може би не бе най-правелното,но трябваше ли да го знае?Не,но на мен определено можеше,въпреки че казвах че нямам сърце,то поне имах чест и когато красива жена като нея не ме нападаше и не ми досаждаше нищо не ми костваше и аз да бъда мил,а защо не и да я опозная повече
-Само не се доверявай на всеки срещнат пират,не всички са като мен Катрин
Погалих бузите й,беше приятно
-Не ми благодари,има още какво да видиш стига да искаш и да ми се довериш отново де
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

На плажа           - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           - Page 2 EmptyСря Авг 08, 2012 3:27 pm

Дали най-накрая бях открила човека, който щеше да направи дните ми на острова приятни. Вече ми помогна, като ми показа красотата на това място, но исках всеки ден да откривам по нещо ново.
Хванах ръката му, за да ме последва по плажа. Исках да се поразходя и да оценя хубостта му. Не можех да сваля усмивката от лицето си.
-Накара ме да се усмихна и може би това компенсира всички лоши неща, които си сторил. У дома трябваше само да се преструвам на щастлива. - но дори и тези спомени не изтриха щастието в очите ми.
-Не бих се доверила на всеки срещнат, разбира се, пък и надали всички ще искат да видя красотата на острова. А иначе...да, ще продължавам да ти се доверявам, стига разбира се да се поразходиш с мен и да ми покажеш още една прекрасна гледка.
Забелязах, че все още държа ръката му и се запитах дали на него също му е толкова приятно в мое присъствие.
Умеех да анализирам личностите, но мислите им си оставаха затворени за мен.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

На плажа           - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           - Page 2 EmptyСря Авг 08, 2012 3:35 pm

Определено не очаквах да ме хване за ръка,но ми стана приятно и не се дръпнах,напротив,последвах я в разходката по плажа,тъй и тъй исках да я отведа на едно още едно красиво място,та пое в правилната посока.Усмивката не слизаше от лицето й,а тя не спираше да говори,колко е приятно да види красотата на това пред нас
-Усмивката не може да компенсира всички лоши дела Катрин,може би някои дребни обиди към някоя като теб,но не и смъртта която съм причинил,но няма смисъл да говорим тези неща сега,може би някой ден...
Усмихнах се с лека въздишка,тя беше очарователна и определено не съжалявах за малката ни словестна схватка за която и двамата изглежда забравихме ,защо по-често не се сблъсквах с някого като нея,а може би съм чакал именно нея
-Всъщност може и да съм единствения,но определено искам да видиш още много,този остров има много тайни и ти сама пое към една от тях...
Не казах нищо за това ,че още ме държи,беше хубаво и нямах и намерение да я пусна
-Кажи ми докато вървим,защо си така кисела днес?Или по-скоро беше


пп:Избери си друго място ако искаш на което те е завел и пиши там
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На плажа           - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На плажа    На плажа           - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
На плажа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Камъните в едната част от плажа
» Разбитият кораб в края на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Плажът-
Идете на: