Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
Малкото мостче EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
Малкото мостче EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
Малкото мостче EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
Малкото мостче EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
Малкото мостче EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
Малкото мостче EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
Малкото мостче EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
Малкото мостче EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
Малкото мостче EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Катрин Сейдж
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Sarah Evans
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Ася
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Rouz McQueen.
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Фрея Балтимор
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Лея Дауни.
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Даниел Камерън
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Дрейвън
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Валъри Питърсън
Малкото мостче I_back_catgМалкото мостче Voting_barМалкото мостче Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Малкото мостче 5082578O
Лея Дауни.
Малкото мостче 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
Малкото мостче 5089896T
Rouz McQueen.
Малкото мостче 5089897k
Visitors
Малкото мостче Flags_0
Плейлист

Affiliates
Малкото мостче 3728921Y

 

 Малкото мостче

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Лидия Скайлър
Admin
Admin
Лидия Скайлър


Лик : Emma Stone
Семейство : някъде из света.
Приятели : Rouz McQueen. ; Фрея Балтимор ;
Връзка : single.
Брой мнения : 598
Points : 5528
Age : 24
Местожителство : о. Корфу

Character sheet
Важно за героя: Stronger. Meaner. Sexy.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 25, 2011 12:24 pm

Малкото мостче Tumblr_lmjtjnawi41qb62c4o1_500_thumb
Върнете се в началото Go down
https://pirates-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 3:52 pm

Към края на плажа, Диабло реши да завие по някакъв тесен път. Не го попитах къде отиваме, предпочитах да се изненадам. Докато вървяхме отговорих на въпроса му.
-Хм...не ми се иска да говоря за проблемите си, но пък щом питаш. - засмях се.
-Сигурно си забелязал, че попаднах тук не по собствено желание. Умните ми братя малко се отклониха от маршрута и повлякоха и мен. И от няколко дни не съм разговаряла почти с никой. Щях да полудея от скука. Затова настроението ми беше лошо и...нетърпимо. - признах си, като си помислих колко глупаво беше.
-Държах се нелепо. - намръщих се.
-Но пък може би нямаше да те срещна ако не бях ядосана. - усмивката пак се върна на лицето ми.
Диабло рязко спря и чак сега се огледах. Бяхме в гората. Досега не се бях осмелявала да влизам, беше ме страх какво или кого ще срещна. Но сега разбрах колко много бях пропуснала. Земята беше леко влажна и прохладата се усещаше. Някъде наблизо се чуваше река или поточе. Дори водопад. Не ми се искаше дори да затварям и за миг очи. Трябваше да му се насладя докрай.
Чак накрая забелязах дървеното мостче малко по-нататък пред нас.
-Чакай...искаш да минем по него ли? Не изглежда мног стабилен. - не си падах кой знае колко по адреналина, но явно за да оценя красотата на острова, трябваше да се жертвам малко.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 4:00 pm

Реших да и покажа не само плажа,а и красотата във вътрешността на острова,за това се отправихме към гората,доста добре познавах околността,а и беше близо до "Рай",а ако доверието и симпатията ми растяха така както до сега,нищо не ми пречеше да я заведа и там,а от там нямаше да иска да си тръгне,сигурен бях в това
-Да,малко нелепо,но както ти казах,съдбата си знае работата,ако не се бяхме сблъскали сега нямаше да виждаш това
Тогава тя се огледа и видя гората,чу водопада и ненадейно зърна и малкото мостче,беше стабилно,е не личеше много,но аз го знаех от опит.Тя се захластна по пейзажа,очите и светеха като на малко дете и това сгряваше иначе леденото сърце на един дявол
-Да искам!Нима госпожицата която се переше и раздаваше шамари сега я е страх от моста?-не исках да я засегна а просто да се пошегувам и се надявах да ме е разбрала,защото определено не исках нов шамар,не че този път щях да и го позволя,но все пак можеше да ме изненада.Хванах ръката й леко и дори я подхванах за кръста ,за да и дам начален старт
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 4:39 pm

Думите му ме развеселиха и ми вдъхнаха малко повече смелост. Диабло ме побутна леко, за да стъпя на мостчето и аз положих крак на дървената греда предпазливо.
-Не смей да ме пускаш. - предупредих го с шеговит тон, но всъщност бях сигурно, че ако ме оставеше сама да вървя по моста щях да замръзна на място. Преместих и другият си крак и вече бях в опасната поне за мен зона.
Но после си спомних за какво бях тук. За да се насладя на природата, на гледката. Ако само гледах в краката си нищо нямаше да постигна, така че вдигнах поглед и само си наредих да не гледам надолу. И разбира се погледнах.
Отдолу имаше високи растения, които препречваха гледката, но предполагах, че вървим над река.
Усещах ръката на Диабло и се престраших да вървя по-бързо. От време на време се чуваше по някое изскърцване, което спираше дъха ми, но после се съвземах.
Към края на мостчетчето отново подхванах разговор.
-А ти как попадна тук? - попитах Диабло и предположих, че сигурно е на острова с цял екипаж.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 4:49 pm

-Ако се притесняваш от всяка крачка и ,че ще паднеш нищо няма да видиш
И все пак наистина не бих я пуснал,не исках да го правя.Първо за да е сигурна тя,а и беше приятно да я усещам под ръцете си.Вървеше бавно напреда,а аз стъпвах внимателно зад нея,виждах как полека вдига погледа си и се наслаждава на красотата на заобикалящите ни растения,чуваше се реката
-Не се муси,тези растения са част от природата,от красотата,това че не се вижда водата не е страшно,по навътре ще спрем за да видиш истински воден рай
Тя се престраши и запристъпва по -бързо,не знам дали думите ми я накараха или сигурността,че съм след нея.Как аз бях попаднал тук беше дълга история,но можеше да чуе кратък вариант
-Кофу е райя на пиратите и моряците,неведнъж съм минавал с кораба си от тук,спирах за малко,не се задържах,докато не открих рая на това място,но то е нищо в сравнение с "Рай".. - може би и подсказвах ,а може би просто се изпуснах
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 4:58 pm

Озадачих се от това, че Диабло прекъсна разказа си.
-Рай? - повторих - Това също ли е остров?
Не бях чувала такава местност, но пък и не бях много запозната. Погледнах го, но изглежда още се колебаеше дали да ми каже.
Това малко ме изненада. Отдръпнах се леко встрани от него нищо, че все още бяхме на мостчето. Достатъчно ми бе, че не знам името му, не бях много сигурна, че искам още една тайна.
-Да не е някаква пиратска тайна или част от кодекса да не казваш. - попитах го с чисто любопитство. Не можех да разгадая изражението му.
-Диабло, можеш да ми кажеш. - уверих го, като отново се приближих към него.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 5:04 pm

И все пак доказа,че е любопитна,не знаех какво точно да и кажжа,но криех ли прекалено много тайни от нея щеше да спре да ми вярва,достатъчно беше,че леко се отдръпна от мен.
Но Рай бе моята тайна,най-голямата,малцина знаеха къде е и как да стигнат до там,но имах прекалено много врагове и все пак тези нейни очи,начина по който ме погледна и изрече името ми.Звучеше съвсем различно от нейните устни
-Не е част от кодекса,просто е моята тайна.. и все пак ,ти ми се довери,редно е да ти върна жеста - скъсих отново дистанцията и бях пред нея,гледах я в очите - Рай е малък остров,моя остров и наистина прилича на рай,това тук - огледах се и отново върнах погледа си на нея - това е нищо в сравнение с Рай,открих го преди няколко години и го превърнах в дом за моите хора и семействата им,ако не знаеш как се стига да там,можеш да се изгубиш във водите или кораба да се разбие в рифа...
Докоснах отново лицето и,погалих я нежно
-Надявам се да оправдаеш доверието ми и това да е нашата тайна
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 5:20 pm

Никога не съм и предполагала, че ще спечеля такова доверие. И естествено се почувствах отговорна. Знаех, че трябва да му обещая.
-Разбира се, че ще го запазя в тайна. - отвърнах тихо и му се усмихнах. Пресегнах се към него и го прегърнах в знак на благодарност за всичко, което ми показа и че ми се довери.
-Обещавам ти. - прошепнах до ухото му, а после се отдръпнах леко, за да го погледна в очите.
-Обещавам! - повторих, този път по-твърдо, за да не се усъмни Диабло. Едва се откъснах от него, от очите му, но смятах, че не биваше да се държа така. Та той сам каза, че засега е защитен от чувства. Макар и целият му разказ и как защитава близките си да противечаха много с думите му.
Вече бяхме на твърда земя. Мостчето стоеше неподвижно зад нас и сега отново бях пленена от живота в гората. Усещах също, че не трябва да задавам повече въпроси за Рай, но исках да науча повече за живота на Диабло.
-Можеш ли да ми опишеш как изглежда твоя остров? - попитах и се опитах да скрия копнежа в гласа си. Сега, когато успях да видя красотата исках да видя колкото се може повече от нея.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 5:33 pm

Дори не се усмъних ,че ще го запази,не бе нужна до го повтаря и то три пъти.Но беше някак приятно ида го чуя,да видя погледа и ,твърдостта на думите и начина по който ме прегърна
-Благодаря ти
Оставихме мостчето зад нас,Кат беше с лице към мен и не можеше да види,но чуваше водопада,бяхме минали реката,но зад нея стоеше голям,е не много,но достатъчно за в момента да я впечатли,водата беше бистра и студена,наоколо имаше всякакви растения,пееха птички
-Затвори очи и се заслушай
Така започнах отговора на въпроса й,как изглежда Рай,сега исках да я заведа там,да види с очите си рая.Но някак не ми се струваше редно,не още,не знаех до къде щеше да свърши това днес,не знаех дали скоро нямаше да се изплаши и да побягне или да ми зашлеви нов шамар
-Чуй водата и си представи още по силен шум,около него вместо зеленина има палми,пустинен пясък и Лилии,водни лилии,бели камъни ,малък оазис,пясъка е бял,чист,не като този на плажа,има малка пустиня,насред която е този оазис,а това е само част от Рай,малко селище с китни къщички които хората сами си построиха,кей на който са корабите ми,един дворец ,да дворец,бял като в приказките
Говорех съвсем тихо и на ухото й,тя бе затворила очи и ме слушаше,усмихнах се,знаех какво вижда,знаех че и сега ще оцени и това зад гърба си
-Сега се обърни и отвори очи,какво виждаш Катрин?
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 5:51 pm

Отново не сгреших като го послушах. Имах чувството, че летя през остров Рай и само гласът на Диабло ме поддържа да не падна. Всяка негова дума се отпечатваше в съзнанието ми и след това изникваше като картина в главата ми.
Когато ми каза да отворя очи и да се обърна, машинално изпълних молбата.
Диабло бе застанал зад мен и погледът ми отново попадна на очите му. Беше невъзможно да ги пропусна. Щеше да бъде загуба.
В очите му виждах целият този негов Рай. Сякаш острова се отразяваше в тях. Лилиите, двореца...всичко. Диабло бе свързан толкова силно с тази негова земя, че тя се бе превърнала в част от него. От душата му. Сега не можех да повярвам на думите му, че е безчувствен. Той изпитваше нещо към Рай и към жителите му. Към неговото семейство.
Очите ми се насълзиха. Предателски сълзи...исках толкова силно да се докосна до острова, а знаех, че е невъзможно. Но не можех да отместя поглед от очите му и от това, което виждах в тях.
-Виждам най-красивото нещо. По-красиво и от Рая на небето. - прошепнах и след това избърсах сълзите си. Не биваше да плача, аз сама си бях виновна, че цял живот съм била сляпа за истината.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 6:08 pm

Видях сълзите в очите й,но не ги разбирах,не исках да я карам да плаче,но тя така се загледа в мен,че имах усещането че ще се загубя в тях.Тя може би усети,всъщност съм сигурен,че го усети,знаеше какво е Рай за мен.Виждах копнежа да го види наистина не само картините които аз и описах.
-Не плачи!Не искам да виждам сълзи в тези красиви очи!
Ръцете ми бяха на вратът и,пръстите ми се надигнаха към бузите и за да избърша тези сълзи,усмихнах и се,нямаше нищо тъжно в това да и разкрия красотите на Рай,но тя вероятно правеше изводи които нямаха общо с това което правехме сега с нея
-Обърни се,виж водопада,също като сълците ти,но твоите очи сега са тъжни,искам да видя в тях блясъка на водата,онзи блясък който видях на плажа и една усмивка,подари ми най-хубавата и скоро ще видиш наистина Рай
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 6:58 pm

Явно днес просто щях да изпълнявам молбите му. Но пък те ми показваха такива ценни неща. Кимнах му и се обърнах към водопада, който вече се бе открил пред погледите ни. Направо ме заболя от красотата на водопада. Чист, недокоснат от никого. Душата ми се изпълни със страхопочитание към тази гледка. И после си спомних, че всъщност бях толкова близо, на няколко крачки, от водопада. Няколко капки опръскаха ръцете ми и изпълниха неизречената ми молба. Да се докосна до красотата. Вярно, аз исках да видя със собствените си очи Рай, но засега и това ми стигаше.
Усмихнах се при мисълта, че допреди един час се цупех на минувачите. Сега сякаш живеех в друг свят. Иможе би той бе моя.
Отново хванах ръката на Диабло.
-Колко скоро ще мога да се докосна до Рай? - не се отказвах аз.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 7:11 pm

Бяхме толкова близо до водата ,че я усещах с тялото си,студенината й,сопките които пръскаха телата ни,затворих за миг очи наслаждавайки се на шумът ,на тялото на Катрин което усещах пред себе си ,тази комбинация определено ми харесваше,тя не спираше да се удивлява на видяното,по тялото и разбрах,че съжалява че до сега не е могла да види това до сега.
Обърна се и отново хвана ръката ми,видях искрицата в очите и когато и казах че ще види наистина Рай.Начино по който искряха очите й можеше да ме убеди да я отведа още сега на Рай
-Сигурен съм,че искаш още сега,но не бъди нетърпелива,наслади се на това тук,предлагам да останем,да се насладим на този рай,а аз ще подготвя всичко и скоро ще те отведа на моя Рай
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 7:20 pm

Едва се сдържах отново да не го прегърна.
-Толкова бързо ми даде мечта в живота. - казах му аз. Пак тръгнахме по-навътре в гората. Зеленината ни обгръщаше и ме караше да се чувствам защитена. Или може би беше заради присъствието на Диабло...
Докато той се взираше напред и може би си мслеше за семейството си или за великолепието на острова и на тази гора, аз се загледах за по-дълго в лицето му. Вече дори не исках да го наричам Диабло. За мен той не беше Дявола. Напротив, беше моят Ангел, който ми показа пътя към щастието.
Той неочаквано се обърна към мен и срещна погледа ми. Сведох очи, почувствала се неудобно, че ме беше хванал да го зяпам. И все пак леко се усмихнах от ситуацията.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyСря Авг 08, 2012 7:38 pm

Мечта?Нима Рай би могло да е мечта за някой като нея?Явно да и тя копнееше да го види,да се наслади на красотата и спокойствието на острова,а незнайно защо през цялото време докато вървяхме през гората и обикаляхме около водопада си мислех как искам да я заведа там,да и покажа оазиса,да яздим из дюните и да я разведа из палата.
Когато се обърнах за да я погледна тя се бе вгледала в мен,за миг се изчерви и сведе поглед,явно и стана неудобно,че я хванах да ме гледа,но какво толкова намираше момиче като нея да гледа в мен.
-От мен ли се притесняваш Катрин?
Спрях и застанах пред нея,повдигнах брадичката и така че да ме гледа в очите,повечето жени нарочно го правеха,провокираха ме,когато аз нямах интерес към тях,сами си намираха поводи да останат сами,провокираха ме да ги разсмивам,да споря с тях и после просто да бъда с тях,но в нея имаше невинност,тя не търсеше това,напротив,притесняваше се
-Говори ,хайде,какво има?
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 5:45 am

Трябваше ли така да ме притиска? Знаеше какво въздействие имат очите му, а сега не можех да ги избегна.
-Не е честно...-смотолевих аз, но той не ме пусна. Взираше се в мен с очакване.
-Аз просто... - не исках да му казвам за името. Той изрично ми бе казал, че на никой не го казва. Ако отново го попитах може би щеше да се подразни и да ме сметне за нахална.
И все пак не можех да се съпротивлявам с погледа му.
-Мислех си, че вече не искам да те наричам Диабло. - отговорих на въпроса му отчасти.
Явно разбираше, че това не е точния край и продължаваше да настоява да говоря.
-Не че те карам да ми казваш името си.-оправдах се бързо.
-Но пък за мен ти вече не си Дявола. Не мога да те гледам и да те наричам по този начин. Не знам и как другите могат да те наричат така. Та ти си намерил дом на приятелите си. Ти си...ти си по-скоро...
"Млъкни Катрин" заповядах си.
-Ти не си такъв. - просто казах и се отдръпнах от Диабло, за да не изтърся нещо друго. Тръгнах отново да се разхождам, за да избегна разговора.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 7:16 am

Кое не бе честно?Исках просто да се отпусне,така както аз и казах доста неща които криех по принцип,така исках и тя да се отпусне,но май повече я притеснявах така
-Не искам да се притесняваш от мен Катрин!Говори спокойно,няма да ти направя нищо,нито ще те упрекна
Тя се загледа на някъде,ясно,избягваше погледа ми,явно на всяка действаше така,губеха думите си,надявах се тя да загуби само това,за нейно добро.Не биваше да се стига по-далеч,да исках я на Рай,но това не значеше че ще остане там завинаги,тя имаше семейство,но тогава заговори отново за името ми-не искаше да ме нарича така,това ми хареса,всички ме виждаха като дявол,е без тези които познаваха истинския Диабло,но дори те ме наричаха така,не бе нужно да влага в това име същия смисъл
-Да,не ме караш и няма да го кажа,не ми пречи да ме наричаш така Катрин,всички които ме познават,тези на които казваш че съм дал дом на Рай..те ме познават най-добре и пак ме наричат така-не е нужно да влагаш същия смисъл,това е просто име
Тя се притесни отново,заекна и отново каза,че не съм такъв,защо опитваше да изкара наяве от мен една страна заспала дълбоко преди години,когато се събудих полумъртъв на онзи плаж
-Спри да го повтаряш,такъв съм,но не е нужно ти да виждаш наистина какъв съм
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 7:33 am

Погледнах го смаяно.
-Как така не е нужно? В момента кой стои пред мен? Истинският Диабло или този който ти току що си измисли? - бях повишила тон.
-А бях решила, че най-накрая живея в свят без лъжи... - не знаех какво друго да му кажа. Винаги съм живяла в свят на лицемерие. Когато ти кажеха "Ти си толкова красива" означавше "Завиждам ти толкова много". Но ето че днес Диабло успя да ми покаже друга страна. Итинската. А се оказа лъжа.
Изведнъж забравих за красотата.
-А аз си казвах, че ти си моят Ангел, който ми показа...светлината в тунела или нещо такова. - ето че най-накрая не издържах и му признах. Но вече нямаше голямо значение.
Чудех се на себе си как не забелязах, че е станало прекалено хубаво.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 9:11 am

Тя се ядоса и може би имаше право,не бе твърде рано за да открие кой бе истинския,какъв съм и да разкрия сърцето си,но не я лъжех,просто не и казвах неща които можеха да и костват живота
-Не съм измислял нищо Кат,не се пали,пред теб стои просто Диабло,този който ти виждаш,ако бях онзи който носи името и този който познават всички ти нямаше да си тук сега,още на плажа щеше да си видяла защо наистина нося това име,защо повечето жени бягат от мен само като чуят името ми,а други сами се хвърлят в ръцете ми.Още там щеше да си разбрала какво е удоволствие,но щеше да е насила вярвм в това.Ти не си жена която би си легнала с първия с тайнствени очи.Не бих се замислил да те прикова под себле си и да те имам,но не заслужаваш това,за това и чуваш истината!
Не биваше да знае какъв съм всъщност,тя не заслужаваше,имаше прекалено болка и разочарование в живота и,не исках да я обърквам повече,а копнеех наистина,от часо може би се чудех как да я целуна без да си изпрося шамар или да си помисли ,че съм направил всичко това само за да я имам,не бе така.
Клатех глава,бях всичко друго ,но не и ангел
-Ангелите имат крила сладка моя,не и аз.Аз просто знам кога да бъда истински дявол и кога една жена заслужава да види красотата и светлината.Не искам да мислиш че искам нещо от теб,ако го исках..казах ти бих го взел на мига,но не това е начина,не винаги
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 9:25 am

Няколко минути не казах нищо. Просто вървяхме и бяхме потънали в собствените си мисли. Поне аз бях. Не можех да извадя кой знае какъв извод от този негов отговор, но поне разбрах, че е бил искрен.
Вече не ми се искаше в гората да е толкова тихо. Усещах тази празнина между нас и се чувствах длъжна да я запълня. Ала още не знаех какво да му кажа.
Накрая реших да задам въпрос, от чиито отговор се нуждаех. И може и трябваше още преди да го задам.
-Защо се съгласи да ме разведеш? Ти сам казваш, че не искаш да ми навредиш. Но после веднага изтъкваш, че си истински дявол...и накрая ме караш да затварям очи и да си представям красотата. С какво реши, че аз заслужавам да видя светлината? И моля те, не приемам за отговор "ти не си жена, която ще си легне с първия срещнат". - знаех каква съм. Хубаво бе да го чуя и от някой друг, но сега не се интересувах точно от това.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 9:34 am

Вървяхме мълчаливо,забавих малко и вървях леко зад нея,не исках да я притеснявам,а и можех да я наблюдавам,движенията и бяха невероятно нежни,секси,но се бях съсредоточил върху мислите си,не биваше да искам това,не биваше да искам нея,а още стоях там,тя бе видяла красотата,друго не можех да и покажа друго,тя сама знаеше как да открие красотата.Но когато ме попита защо се спрях,какво можех да и кажа всъщност.Засмях се на цитата й,той нямаше общо с това което правехме,бях го казал,за да не си прави грешни изводи
-Защото не понасям някой да е сляп,видях в очитети тъгата,знаех че не можеш да видиш истинското място,а е грехота да си тук и да не се насладиш на това място...
Хванах я за ръка и се върнахме на водопада близо до мостчето,тук бе спокойно,не прекалено тихо и можех да мисля по добре ,а и защо да не се позабавляваме
-Стига с тези сериозни въпроси,прекалено си изнервена от всички тези мисли какъв съм аз и какво крия,какво ти виждаш и не...събличай се
Засмях се при вида на учудения и поглед,исках да види и другата страна на тази красота,да я докосне със всичките си сетива
-Ако не го направиш ще те хвърля с дрехите
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 9:46 am

Ченето ми сигурно бе паднало до земята.
-Аз...какво? - попитах задъхано, все още несвикнала с рязката промяна на разговора. Когато схванах намеренията му го погледнах подозрително.
-Искаш да вляза във водата? - попитах, а той ми кимна.
-Да не си полудял, та тя сигурно е ледена... - всъщност сега просто си измислях оправдания. Не бях много сигурно дали искам да вляза във водата. Изглеждаше чиста, примамлива, но такова действие според мен бе прекалено дръзко. Постоянно избягвах адреналина, търсех спокойствието.
-Не мисля, че такива работи са за мен. - засмях се нервно, като се взирах във водата.
-Ако искаш ти влез...аз ще изчакам тук. - усмихнах му се едва едва, като заплахата му да ме хвърли с дрехите отекваше в главата ми. Направих крачка назад.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 10:00 am

Засмях се,от сериозните теми бях пренесъл всичко на шега и забавление,което явно тя не обичаше
-Другия вариант е аз да те съблека,но едва ли ще е прилично
Тя започна да си измисля оправдания,да се страхува,но не онзи страх от мен ,а от неизвестното.Явно имаше какво още да и покажа
-За това сме двама,няма да ти е студено,е може докато свикнеш с водата,май пак изгуби доверие в мен,до сега да те лъгах за нещо?
Тя се колебаеше,а аз я провокирах,в мига в който каза ти влизай бях започнал да смъквам ризата от гърба си ,но не свалях очи от нея,тя се изчерви,за миг се обърна,тогава се приближих до нея вече полугол и я хванах за кръста,бавно надигнах блузката й нагоре,а тя се вцепени
-Успокой се и ме остави да ти покажа какво изпускаш като бягаш от хубавото
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4795

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 10:22 am

Замръзнах, като ръцете а Диабло ме докоснаха. После щях да се смъмря за мислите, които минаха през главата ми.
Мъжът съблече блузата ми и усетих лекия вятър по кожата си. Когато се пресегна и към долнището се предадох.
-Добре, добре...ще вляза. - отвърнах притеснена. Дяволитата усмивка на Диабло ме изнерви, но тръгнах да се събличам. Майка ми винаги ми беше повтаряла, че съм красива, но аз никога не се осмелявах да показвам тялото си по този начин. Повтарях си, че после няма да съжалявам, че ще се докосна до природата.
Събух и долнището и се почувствах странно уязвима. Погледнах Диабло, който ме чакаше. Едва се сдържах отново да не се зазяпам този път в мускулестото му тяло, но се въздържах.
-Кавалерите първи... - намекнах и скръстих ръце, докато чаках той да скочи във водата. На сушата бях в безопасност.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче EmptyЧет Авг 09, 2012 10:32 am

Бързо се осифери когато понечих да сваля и долнището и,дръпна се и сама се съблече,останах встрани загледан в движенията и,в тялото и,трябваше да гледам друго или просто да скоча преди да си е приличало колко я искам,но останах на сушата,влезех ли преди нея можеше и да си остане там и да не ме последва,не че щеше да е за дълго.
-Срам ли те е ?
Попитах я докато се оправяше и опитваше да се прикрива,но нямаше смисъл,водата отразяваше красотата й ,а тя се бавеше и опитваше да вкара мен първи
-Аа не,дамите са първи,няма да ме измамиш и да останеш тук
Но тя се дръпна и ми направи път,тая нямаше да я бъде,рискувах много,най-вече собствения си контрол но с бързо движение бях до нея и я вдигнах на ръце,преди да успее да извика бях скочил с нея във водата,в началото бе доста студена,но топлината на телата ни бе достатъчна за да ни предпази,тя се притисна инстинктивно в мен,докато не изплувахме и не я пуснах ,като само с ръка я придържах за кръста да не потъне
-Отвори очи
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото мостче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото мостче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Малкото езерце

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Гората-
Идете на: