Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
Малкото мостче - Page 3 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
Малкото мостче - Page 3 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
Малкото мостче - Page 3 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
Малкото мостче - Page 3 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
Малкото мостче - Page 3 EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
Малкото мостче - Page 3 EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
Малкото мостче - Page 3 EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
Малкото мостче - Page 3 EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
Малкото мостче - Page 3 EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Катрин Сейдж
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Sarah Evans
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Ася
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Rouz McQueen.
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Фрея Балтимор
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Лея Дауни.
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Даниел Камерън
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Дрейвън
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Валъри Питърсън
Малкото мостче - Page 3 I_back_catgМалкото мостче - Page 3 Voting_barМалкото мостче - Page 3 Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Малкото мостче - Page 3 5082578O
Лея Дауни.
Малкото мостче - Page 3 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
Малкото мостче - Page 3 5089896T
Rouz McQueen.
Малкото мостче - Page 3 5089897k
Visitors
Малкото мостче - Page 3 Flags_0
Плейлист

Affiliates
Малкото мостче - Page 3 3728921Y

 

 Малкото мостче

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4502

Малкото мостче - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото мостче   Малкото мостче - Page 3 EmptyПет Авг 10, 2012 2:06 pm

Тя се развълнува като малко дете,едва смогна да се облече правилно.Понякога като говореше за Рай имах усещането че повече иска да е на него,не я вълнуваше дали аз ще съм там,с такъв ентусиазъм изричаше името на острова,но това не бе важно,исках я щастлива,не исках сълзите и,това ми стигаше
-Обещах ти,а спазвам думата си,аз съм пират,а обещам ли нещо го спазваме на всяка цена,поне в това бъди сигурна!
Тя бе готова аз също,когато ми се хвърли на врата,колко нетърпелива беше,но сега трябваше отново да мине моста,беше отново плаха,но по бърза и не толкова неуверена,но не и хареса когато пожелах да завъжа очите и,но това бе за всички които за първи път виждаха Рай,някой ден щях да и покажа прохода,но не и сега
-Не го приемай като недоверие,това е предпазна мярка,отпусни се и ме остави да те водя
Тя се съгласи неухотно и затвори очи,а аз ги покрих с копринена кърпичка.Хванах ръката и я поведох по тясната пътека към острова,можеше да се стигне и слодка,но така щеше да е по интересно.
Когато стигнахме рифа я вдигнах на ръце,а тя изпищя и се вкопчи в мен,но не исках отново да я мокря..не след дълго бяхме на Рай,пуснах я на земята
-Може да свалиш кърпата


пп:Пиши направо на Рай
Върнете се в началото Go down
 
Малкото мостче
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Малкото езерце

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Гората-
Идете на: