Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Йохохо!
Форумът ни се завръща, заедно с него нов скин и много изненади! Регистрирайте се и ще попаднете на самотния остров Корфу, където героят ви ще се сблъска с много нови и невиждани същества.
хохо ~ админките.
Pirates RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Йохохо и бутилка ром. ^^
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Vote!
BGtop
Latest topics
» Лошо момче или безнадежден романтик?
Остров Рай - Page 6 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:55 am by Ася Монтекристо

» Цветни лещи?
Остров Рай - Page 6 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:53 am by Ася Монтекристо

» Дънки с ниска или с висока талия?
Остров Рай - Page 6 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:51 am by Ася Монтекристо

» Кецове или токчета?
Остров Рай - Page 6 EmptyЧет Сеп 13, 2012 8:48 am by Ася Монтекристо

» Камила Лекберг - шведската крими-кралица
Остров Рай - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2012 5:32 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на външния вид на героя ви
Остров Рай - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Промяна на името на героя ви
Остров Рай - Page 6 EmptyВто Сеп 11, 2012 2:11 pm by Лидия Скайлър

» Оцени подписа на предишния
Остров Рай - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2012 5:47 pm by Катрин Сейдж

» Оцени аватара на предишния
Остров Рай - Page 6 EmptyПон Сеп 10, 2012 5:45 pm by Катрин Сейдж

Top posters
Лидия Скайлър
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Катрин Сейдж
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Sarah Evans
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Ася
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Rouz McQueen.
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Фрея Балтимор
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Лея Дауни.
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Даниел Камерън
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Дрейвън
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Валъри Питърсън
Остров Рай - Page 6 I_back_catgОстров Рай - Page 6 Voting_barОстров Рай - Page 6 Vote_rcap 
Екип
Администратори
Лидия Скайлър.
Остров Рай - Page 6 5082578O
Лея Дауни.
Остров Рай - Page 6 5082588Z
Модератори
✝ Violet.
Остров Рай - Page 6 5089896T
Rouz McQueen.
Остров Рай - Page 6 5089897k
Visitors
Остров Рай - Page 6 Flags_0
Плейлист

Affiliates
Остров Рай - Page 6 3728921Y

 

 Остров Рай

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 6:20 am

Лежах на пода,а Кат бе върху мен,не исках да лежи на мръсната земя,да усеща студа под себе си,а само мен,топлината на моето тяло и допира на моите ръце
-Не е нужно да ме пускаш любима,ще излезем и пак оставаме заедно,но на по светло и приятно място
Изправех се като и помогнах да се облече,мина доста време а Келън определено не ни бе забравил или си мислеше че ще векуваме в това мазе
-Трябва да има и друг изход,замъка е пълен със стари подземни тунели водещи из острова,един да намерим и сме вън красавице
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 6:41 am

Кимнах в знак, че разбирам и зачаках Дрейвън да намери тези тунели. Вече исках да съм на тези по-приятни места, но проявих търпение. Все пак аз влязох тук и заради това ни заключиха. Ала въобще не съжалявах.
-Дали ще ни чуят ако почукаме по вратата? - запитах, защото вече най-вероятно жителите на острова се бяха събудили.
-Или пък може би ще е по-интересно да видя един такъв тунел?
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 6:58 am

Да ни чуят в огромния замък който по това време обикновенно е празен,просто бе абсурдно,но тя можеше да опита докато аз се сетя къде беше проклетия тунел
-Не знам къде води тунела...или в гората,или на плажа,може би до оазиса ,в пещерата...изходите са много,където и да е ,знам че ще ти хареса..
Погалих я по бузата и я целунах и се затършувах из мазето в търсене на тунела,обикновенно беше нещо съвсем простичко,а не някаква супер тайна врата,беше най очебийното
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 9:39 am

Отидох до вратата и заудрях няколко пъти по нея, после пробвах ключалката. Никакъв успех. Само дето си докарах болки в ръцете.
-Ох, Келън...много благодаря. - изхленчих и се заогледах за тунела. Не виждах много, заради осветлението, но заопипвах стената.
-Нали няма мишки в тунелите? - попитах, знаейки колко се стрясках от тези създания.
-Въобще има ли осветление? - не че ми пречеше и без, но така нямаше да виждам очите му.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 5:47 pm

Засмях се и продължих да търся,скоро вратата се показа,както и очаквах
-Хайде красавице-хванах ръката й и я поведох по коридора
Той не бе тесен,напротив,беше просторен,осветен,а тя се притесняваше,но тук винаги имаше светрина,не знаех къде ще ни отведе но определено нямаше да е в друг затвор
-Няма мишки любов моя,а и скоро ще излезем,не са дълги коридори
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 6:13 pm

Въпреки уверенията му, аз се притиснах до Древън, докато вървяхме през тунела. Надявах се пътят да не е дълъг и скоро да усетя слънчевите лъчи. Пък и след толкова много и разнообразни емоции изпитах лека умора. След няколко минути видях светлина, която определено не бе от осветлението тук.
-Може ли да поостанем на мястото, на което попаднем. Така ще мога да разгледам друга част от острова? - попитах развълнувана Дрейвън, вече забравила за умората.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 7:05 pm

В края на тунела се видя светлина,явно излизахме вече,но и аз не бях сигулен къде,усещах как Катрин се притисна в мен,но щом видя пролуката се успокои,дори поиска да останем където и да е...искаше да види още от острова,а и можеше да си почине
-Ще останем,днес съм на твоите заповеди...
Отворих дебелата врата,беше тежка,чу се пръскане на вода,явно излизахме на водопада отново,когато пред нас се откри зеленина,високи дървета и бистрата вода
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПет Авг 31, 2012 7:40 pm

Излязох доволна от тунела и наслаждаваща се на топлината. Приближих се до водата и се загледах в отражението си. Бях щастлива, както никога досега. И най-неочаквано, щастието бе заменено от неприятен спомен. Отново бях около прохладната вода, но не с когото трябва. "...спеше с всяка която му попадне и после си тръгваше" просъска яростно гласът. Беше същият като на Дрейвън, но много по-студен. Но той се промени и го знаех. Сега ме обичаше, както аз обичах него. Тогава защо не можех да забравя думите.
Усетих топлата ръка на Дрейвън и споменът изчезна. Засега.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyСъб Сеп 01, 2012 12:30 pm

Излязохме от тунела,подадох и ръка и тръгнахме към брега,имаше пясъчна дюна където можехме да седнем или в тревата беше ми все едно,по скоро бих се пъхнал във водата,но това зависеше изцяло от нея.Усетих инстинктивно как стисна ръката ми,нещо може би я тревожеше,може би пак си спомни думите на онзи идиот който се вселяваше в мен
-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyСъб Сеп 01, 2012 4:26 pm

Бях се издала, а всъщност не исках да узнава за какво се притеснявам.
-Да... - "Но беше с една жена в пещерата...спеше с всяка която му попадне и после си тръгваше". Думите отново се забиваха като ножове в съзнанието ми.
-Не. - признах накрая аз. Нямаше смисъл да го лъжа, все едно щеше да се досети.
-Той винаги ще проваля нашето щастие, нали? - попитах. Дрейвън знаеше за кого говоря.
-А не е честно...защото аз най-после намерих мястото си. - прошепнах, като гледах гневно напред.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyСъб Сеп 01, 2012 6:43 pm

Знаех си,тя просто не можеше да го приеме,думите които той изрече пред нея още я тормозеха въпреки всичко.Седнах на земята и свих колене,не можех да я погледна,бях виновен,бях я и предупредил,но можех да я отпратя,можех да я астовя да си тръгне или изобщо да не я водя тук,но я обичах и не можех да я нараня ,нито себе си...себе си можех
-Няма да му го позволя,но още не знам кой е как го прави,а до тогава мега да го контролирам скъпа,а това което прави...наранява теб,не съм аз,ти сама видя,но факта че моето тяло е с други винаги ще те наранява!
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyНед Сеп 02, 2012 5:54 am

Да виждам болка и в неговите очи бе още по-трудно. Седнах до него и си поех въздух, за да успея да изрека следващите думи.
-За мен...аз...няма проблем. - заявих -Ще го преодолея. Знам, че това не си ти. Да, няма да ми е приятно, че си с друга, но не си виновен.
Отново си поех дъх, защото не исках отново да има сълзи.
-Пък и ти ще се справиш, ще откриеш кой е. Съжалявам, че го споменах, само развалих всичко! Прости ми. - прошепнах.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПон Сеп 03, 2012 12:03 pm

Едва го изрече,знаех че има проблем,аз не бих могъл да го понеса,дори сега не мога,да знам че ръцете ми докосват друга,макар да не го правя аз и то съзнателно
-Но е лошо,сега го приемаш,а след време?А ако не открием кой е?ако не можем да го спрем,мила не искам дори да си помислям че съм докосвал друга,а не теб..не мога
Тя се притесняваше че го е споменала,но бе нормално,притесняваше я този факт
-Няма какво да ти прощавам,ти трябва да ми простиш...
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПон Сеп 03, 2012 1:35 pm

Беше като омагьосан кръг. И двамата знаехме, че не можем да бъдем далеч един от друг, но пък Дрейвън мислеше за безопасността ми.
-Ти ще успееш да разбереш кой е и как да го спираш. Лошото е, че разбрах, че не мога да ти помогна. Опитах се, но май само влоших ситуацията. Но станалото станало...ще знам за следващия път. - казах и се наведох да целуна Дрейвън. Не исках мислите ни повече да се въртят точно сега около този проблем. Целувката беше дълбока и страстна и ме подтикна да се доближа плътно до тялото му, с което го накарах да легне на земята.
-Това приемаш ли го за прошка? - попитах без да откъсвам очи от неговите. Явно бе, че не мога да издържа дълго без да го докосвам.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПон Сеп 03, 2012 4:35 pm

Погалих я,бях я предупредил че не може да ми помогне,но тя бе инат и го доказа,но сама се опари.Не знаех със сигурност дали е влошила нещата,но наистина не исках повече да се доближава до него,боях се следващия път да не я насили..
-Следващия път моля те,каквото и да ти говори каквото и да прави,просто бягай..не се опитвай да разбереш кой е ,какво е ,не искам да те нарани,а се боя че ще го направи..
Но Кат си бе упорото дете и само се усмихна,надвеси се над мен,целувката и ме повали директно на земята,под мен имаше тункава трева,зелена и приятна за лежане,а защо не и нещо повече,а моята красавица вече палуваше,искрици проблясваха в очите и
-Хм..постарай се още
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyПон Сеп 03, 2012 6:04 pm

-Винаги за вас, царю! - казах с престорено тържествен тон и зарових лице във врата му, като го докосвах леко с устни. Усетих и неговите ръце да се включват и се усмихнах палаво. Захапах го нежно и усетих вкуса на тялото му...трябваше по-често да го правя. Беше прекрасно. Бедрата ми се притиснаха в неговите и усетих още по-силна възбуда.
-Чудя се...дали водата е топла? - представих си, как прохладата ме обгръща, докато усещам устните на Дрейвън по мен. Но реших да не бързам със свалянето на дрехи и да разбера дали на него отново му се занимава с такава игра.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyВто Сеп 04, 2012 5:40 pm

Настръхнах когато тя зарови устни във врата ми,бедрата и се притиснаха в мен,това беше рай,отново рай,нищо че преди не повече от 15 минути бях с нея ,сега я желаех отново със същата страст,ако не и повече.
Тя ме попита дали водата е топла,както ръцете ми бяха под роклята и,така я вдигнах на ръце и се озовахме във водата,тя изписка и се вкопчи в мен,двамата бяхме мокри,но това не потуши пожара в тялото ми...
-Топла ..не,гореща е -гласът ми изневеряваше,беше възбуден,накъсан ,а ръцете ми се бореха с мократа дреха,исках да е гола в ръцете ми
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyВто Сеп 04, 2012 5:46 pm

Не дочаках да свали роклята сам. След като останах по бельо отново се впуснах в прегръдките му, като внимавах да не паднем във водата, макар че малко адреналин щеше да ме възбуди още повече.
-Никога не съм си мислела, че...да, така...-прекъснах мислите си с поредната въздишка, когато Дрейвън зарови лице в гърдите ми. -Не съм мислела, че ще заобичам водата толкова много... - не можах да се сдържа и отново извиках. Насладата ме заливаше с пълна сила и нямаше как да забавя темпото и да исках.
Върнете се в началото Go down
Дрейвън
Пират
Пират
Дрейвън


Лик : Mat Bomer
Семейство : няма
Приятели : екипажа му
Връзка : **
Брой мнения : 174
Points : 4491

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyЧет Сеп 06, 2012 10:11 am

Беше най-невероятното нещо което имах,тя,тялото и,душата и обичта й,миговете с които ме даряваше.Ако някой ми го бе казал по-рано щях да му се изсмея,Диабло влюбен до полуда
-Аз не вярвах,че мога да обичам така сладка,но ето че е така
Беше се вкопчила в мен,а аз я потапях и изкарвах над водата,виковете и ме радваха,възбуждаха ме отново,това момиче беше моя афродизиак
Върнете се в началото Go down
Катрин Сейдж
Човек
Човек
Катрин Сейдж


Лик : Nina Dobrev
Семейство : Лидия Скайлър-сестра
Приятели : Rouz McQueen, Томас Блек-дружка за простотиите
Връзка : Дрейвън
Брой мнения : 483
Points : 4784

Character sheet
Важно за героя: Katherine doesn’t care about anybody but herself, she never has. She’s incapable of love. She’s here for another reason.

Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 EmptyЧет Сеп 06, 2012 12:41 pm

Свалих тениската му и прокарах ръце по гърба му. Увих крака около кръста му, без да спирам целувката ни. Позволявах му да ме докосва навсякъде, а аз не сдържах стоновете си.
-Ръцете ти правят чудеса! - прошепнах му и реших, че е време да сваля и панталоните му. Заех се несигурно с колана. Не знаех дали избързвам, след като вече един път бяхме заедно. Погледнах сивите очи на Дрейвън въпросително, искайки разрешението му да продължа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Остров Рай - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров Рай   Остров Рай - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Остров Рай
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pirates RPG forum :: Из острова :: Края на острова-
Идете на: